Technologie jutra dostępne na wyciągnięcie ręki

specjalisci-it

Dział IT SPED jest odpowiedzią na potrzeby klientów w obszarze rozwiązań informatycznych. Zatrudniamy specjalistów z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży IT. Współpracujemy z największymi producentami oraz integratorami systemów i rozwiązań informatycznych.

Nasza oferta obejmuje najnowsze technologie i rozwiązania informatyczne, które usprawniają procesy naszych klientów w różnych obszarach ich działalności.

TECHNOLOGIE

Technologie, które oferujemy naszym klientom są innowacyjne w skali światowej, dzięki temu nasi klienci mają możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku.

ROZWIĄZANIA

Nasze rozwiązania są dopasowane do aktualnych i przyszłych potrzeb naszych klientów pod kątem finansowym i technologicznym. Mają również za zadanie usprawniać klientom procesy biznesowe zachodzące w całej firmie.

USŁUGI

Oferujemy szeroki zakres usług wdrożeniowych i powdrożeniowych naszych rozwiązań oraz wsparcia technicznego. Dla naszych klientów przeprowadzamy analizę aktualnego stanu i na podstawie zebranych informacji przedstawiamy kompleksowe rozwiązanie.

Dodatkowo, prowadzimy szkolenia i seminaria dotyczące wybranych zagadnień oraz rozwiązań pod kątem ich działalności i nowych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy
Zespół IT.SPED