MP 6054SP

mp-6054spDzięki drukowaniu jednej strony na minutę MP 6054SP oferuje dużą wydajność drukowania dla przedsiębiorstw wymagających dużej prędkości. MP 6054SP oferuje nie tylko szybkie drukowanie, ale również została wyposażona w automatyczny podajnik do dwustronnego skanowania z prędkością 110 stron oryginału na minutę, a w przypadku dokumentów dwustronnych 180 stron oryginału na minutę. Możliwość kompresji dokumentów zeskanowanych w pełnym kolorze dzięki funkcji High Compression PDF pozwalającej na osiąganie wysokiej jakości i umożliwiającej szybkie rozsyłanie.

Cechy i zalety

Oprócz dużej prędkości drukowania MP 6054SP oferuje funkcje zwiększające wydajność pozwalające na szybsze wykonywanie zadań, np. priorytetowe traktowanie zadań niezawierających błędów, co sprawia, że MP 6054SP nie przechodzi w tryb bezczynności, gdy na wydrukowanie oczekują inne zadania.

Drukowanie monochromatyczne w formacie A3 na papierze o gramaturze 300 gsm
Wysoka jakość drukowania dzięki rozdzielczości 1200 × 1200 dpi pozywająca na osiąganie profesjonalnych wyników
Opcjonalna funkcja faksu G3 o dużej prędkości
Wsparcie standardu Gigabit Ethernet przyśpiesza pracę w miejscach o dużym natężeniu przepływu dokumentów
Funkcja Auto Job Promotion przesuwa zadania w kolejce, pozwalając na ominięcie zadań zawierających błędy, minimalizując czas spędzony w trybie bezczynności