SP 150SUw

sp-150suwGdy urządzenia są ze sobą połączone, wszystkie prace przebiegają płynniej. Właśnie dlatego drukarka SP 150SUw to urządzenie w sam raz dla Ciebie. Jej 3 funkcje robocze oraz interfejs łączności Wi-Fi pomagają zwiększyć produktywność, a prosty proces instalacji i wydajność 22 str./min sprawiają, że z jej niezawodności, intuicyjnego panelu obsługi oraz stylowego wyglądu można korzystać niemal od razu po wyjęciu z pudełka.
Ponieważ oferuje wszystkie zalety łączności Wi-Fi, możesz skoncentrować się na bieżącym zadaniu, mając pewność, że są zaspokojone wszystkie Twoje potrzeby drukowania, kolorowego skanowania i kopiowania. Nieważne więc, czy pracujesz w środowisku domowym, czy w małym biurze, to urządzenie typu 3-w-1 wykona za Ciebie niemal każde zadanie.

Cechy i zalety

Wszystkie 3 funkcje robocze są dostępne w małym urządzeniu, które można z łatwością zmieścić w narożniku biurka. Dzięki zaletom wirtualnego panelu sterowania drukowanie, kopiowanie i skanowanie przebiega zupełnie intuicyjnie. Dzięki jednoczęsciowemu pojemnikowi z tonerem możesz wymienić wszystkie najważniejsze części w jednej czynności. Aby wymienić zużyty pojemnik, wystarczy włożyć nowy pojemnik jednoczęściowy w korpus drukarki, aż kliknie.

Kompaktowy i stylowy wygląd
Łączność Wi-Fi
Szybka i cicha praca
Znakomity współczynnik jakości do ceny
Przyjazny użytkownikowi wirtualny panel sterowania